Oktet wokalny OCTAVA Oktet wokalny OCTAVA Oktet wokalny OCTAVA Oktet wokalny OCTAVA Oktet wokalny OCTAVA Oktet wokalny OCTAVA Oktet wokalny OCTAVA

Oferta koncertowa

Szanowni Państwo !!

Przedstawiamy państwu ofertę koncertową OCTAVA ensemble czyli mieszanego zespołu chóralnego składającego się z ośmiu profesjonalnych śpiewaków.

                    Dlaczego warto z nami współpracować?

Elastyczność -  OCTAVA ensemble wykonuje na najwyższym poziomie artystycznym każdy rodzaj muzyki wokalnej a cappella zarówno religijnej jak i świeckiej.
Dowolność - OCTAVA ensemble dysponuje niezwykle bogatym repertuarem, warto wymienić tu utwory o charakterze rozrywkowym i lżejszym a także mało znane i rzadko wykonywane utwory kompozytorów tworzących w Katedrze Wawelskiej w czasach jej największej świetności. Utwory te spotykają się z wielkim zainteresowaniem i uznaniem w oczach gości zagranicznych i turystów.
Profesjonalizm - OCTAVA ensemble otrzymał najwyższe nagrody na najbardziej prestiżowych konkursach chóralnych zarówno na szczeblu ogólnopolskim jak i międzynarodowym. Uczestniczył też będąc zapraszanym w wielu festiwalach muzycznych o randze międzynarodowej odbywających się na terenie naszego kraju.
Wielkość - OCTAVA ensemble to tylko osiem osób więc zespół nie potrzebuje do swojego występu zbyt dużo miejsca, żadnego sprzętu nagłaśniającego, instrumentu muzycznego, ani specjalnego środka transportu.

Możliwości - OCTAVA ensemble oprócz bogatej działalności koncertowej, bierze udział w oprawach uroczystych mszy świętych jak i umila swoim występem czas gościom podczas ekskluzywnych przyjęć weselnych, bankietów oraz wszelkiego typu prezentacji czy konferencji.
 

    Licząc na współpracę, pozostajemy z wyrazami szacunku !!