Oktet wokalny OCTAVA Oktet wokalny OCTAVA Oktet wokalny OCTAVA Oktet wokalny OCTAVA Oktet wokalny OCTAVA Oktet wokalny OCTAVA Oktet wokalny OCTAVA

OCTAVAensmeble_ 

16, 24, 32, +

- Potrzebujesz w pełni profesjonalnego i doskonale przygotowanego chóru do wykonania utworu wymagającego dużego składu wykonawczego?

- Nie ma najmniejszego problemu!

Oferta OCTAVA ensemble+ wychodzi na przeciw oczekiwaniom instytucji, producentów i organizatorów dużych koncertów, eventów, festiwalów i wydarzeń kulturalnych (również imprez masowych i plenerowych) wymagających dużego aparatu wykonawczego. OCTAVA ensemble współpracuje z najlepszymi wokalistami na rynku, szczegółowo selekcjonując i dobierając śpiewaków do potrzeb i wymagań projektu. Jesteśmy wstanie wykonać każdy utwór, w każdym miejscu. Możecie Państwo również zostawić po naszej stronie całą logistykę.
Za nami już m. in. kooperacje z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej, Orkiestrą AUKSO, koprodukcja spektaklu REQUIEM G. Verdiego z Operą Krakowską, czy udział w Europejskim Kongresie Kultury w ramach wyjątkowego spotkania Krzysztofa Pendereckiego z APHEX TWIN (prawykonanie utworów obu twórców - Polymorphia RELOADED oraz REMOTE CONTROL ORCHESTRA).

Za każdym razem gwarantujemy miłą, twórczą i w pełni profesjonalną atmosferę pracy...

kontakt: info@octavaensemble.com (+48) 609 677 537

 

OEplus1

OEplus2 

OEplus3